Kolonie letnie
2019 r.

UWAGA

ZMIANA RACHUNKU
BANKOWEGO

Dzisiaj stronę odwiedziło:
6
osób

Oferta

Zobacz również

WALENTYNKI

 14 LUTEGO DZIEŃ ŚWIĘTEGO WALENTEGO

 

W kalendarzu jest taki dzień ,

kiedy wszyscy kochają się.

Dla tego właśnie dnia, warto żyć...

Bo dobrze jest kochać i kochanym być.

Miłość jest ważna i niech wiecznie trwa.....

A nie tylko tego jednego dnia!

 

Walentynki coroczne święto zakochanych przypadające 14 lutego. Zwyczajem w tym dniu jest wysyłanie listów zawierających wyznania miłosne. Na Zachodzie, zwłaszcza w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych, czczono św. Walentego jako patrona zakochanych.  Do naszego kraju święto zawędrowało w połowie lat 90. Tego dnia niepodzielnie królują kartki z życzeniami, wierszykami miłosnymi, drobne upominki, pluszaki, słodycze - wszystko koniecznie z sercem w tle.

W tym dniu również i my zorganizowaliśmy  w naszym ośrodku Walentynki. Na korytarzu  pojawiła się  skrzynka -  „poczta Walentynkowa”. Od rana można było do niej wrzucać listy, kartki z wyrazami sympatii dla wybranej osoby  - swojej walentynki.

Wieczorem dla wszystkich dzieci przebywających w naszym ośrodku, została zorganizowana dyskoteka Walentynkowa. Zabawę rozpoczęliśmy wspólnymi tańcami,   zapraszaliśmy wszystkie dzieci do zabawy  przy muzyce. Przy radosnych rytmach trwała dyskoteka, a co jakiś czas dzieci uczestniczyły w konkursach Walentynkowych.  Na zakończenie podziękowaliśmy uczestnikom za udział w zabawie i dyskotece oraz  rozdaliśmy pocztę Walentynkową ….radość obdarowanych była … bezcenna!

Zdjęcia z Walentynek można zobaczyć w galerii . Zapraszamy.

 

powrót

 
 
wykonane przez derwi.pl