Kolonie letnie
2019 r.

UWAGA

ZMIANA RACHUNKU
BANKOWEGO

Dzisiaj stronę odwiedziło:
10
osób

Oferta

Zobacz również

Technologia i bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo jest jedną z elementarnych ludzkich potrzeb. Oznacza poczucie braku ryzyka związanego z utratą wartości szczególnie cennych dla człowieka takich jak: życie, zdrowie, pewność pracy. Bezpieczeństwo związane ze zdrowiem dzieci to podstawowy priorytet dla rodziców, wychowawców i nauczycieli. Rozwój dzieci, ich samodzielność oraz umiejętności związane z radzeniem sobie w trudnych sytuacjach życiowych stawiają przed pedagogami nowe wymagania oraz konieczność ciągłego wpajania wychowankom zdolności adaptacyjnych, przewidywania i unikania zagrożeń.

Z tego wzgledu w naszym ośrodku stworzony został system wczesnego ostrzegania i szybkiego reagowania przeciwpożarowego. Ma on za zadanie zwiększyć bezpieczeństwo wychowanków przebywających w Domu Dziecięcych w Wygoninie. Wprowadzony system posiada elementy związane z precyzją wystąpienia zagrożenia opierającą się na licznych czujnikach, pozwala na bezpośrednie przekazanie informacji do straży pożarnej. System centralnego sterowania umożliwia kalibrację elementów z jednego miejsca oraz przekazania informacji w postaci analogowej i cyfrowej.

Dzięki istalacji tegoż nowoczesnego systemu zwiększyliśmy poczucie bezpeczeństwa dzieci przebywających w naszym ośrodku, poprawił się komfort nauki oraz zabawy związany z wykluczeniem ryzyka związanego z zagrożeniem pożarowym. Wychowawcy posiadają większą kontrolę nad nieprzewidywalnymi zdarzeniami,  co polepsza standart ich pracy.

 

powrót

 
 
wykonane przez derwi.pl